Movies
Ratings
20
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 2.5
Love, My WayRated ★ 2.0
Michel Gondry Do It YourselfRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5