Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
9Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5