Titles you rated
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dekalog: OneRated ★ 4.5
Man with a Movie CameraRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The AlphabetRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Rumble FishRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
DemonsRated ★ 5.0
Revolving RoundsRated ★ 1.5
Archipelago of Earthen Bones - To BunyaRated ★ 1.5
No Exorcism FilmRated ★ 3.0- Mare ImbriumRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 3.5