Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0