Movies
Ratings
101
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Rumble FishRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0