Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 1.5
Seirei Gensouki: Spirit ChroniclesRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5