Movies
Ratings
50
The Truman ShowRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0