Titles you rated
The Green MileRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0