Titles you rated
Ninjago: PossessionRated ★ 4.0
Ninjago: Tournament of ElementsRated ★ 3.5
Ninjago: RebootedRated ★ 2.5
Ninjago: Legacy of the Green NinjaRated ★ 5.0
Ninjago: Rise of the SnakesRated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 3.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5