Series
Ratings
262
SuitsRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0