Movies
Ratings
12
HyakuemuRated ★ 4.0
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 4.0
Revue Starlight: Rondo Rondo RondoRated ★ 4.0
Revue Starlight: The MovieRated ★ 4.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.0
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 3.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 2.5- The Royal Tutor MovieRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 4.5
Given the MovieRated ★ 3.5