Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Death WishRated ★ 3.0
2 GunsRated ★ 1.5
The TouristRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.5
Central IntelligenceRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
Rob-B-HoodRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5