Series
Ratings
55
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5