Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0