Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0