Titles you rated
The Night OwlRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0