Movies
Ratings
73
In TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
BlitzRated ★ 3.0
Machine Gun PreacherRated ★ 2.0
The CallRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0- Shot gunRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0