Series
Ratings
47
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
LarvaRated ★ 3.5- Bread BarbershopRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5