Series
Ratings
24
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.0