Titles you rated
My Melody & KuromiRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
In/SpectreRated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0