Movies
Ratings
274
My Lovely AngelRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 5.0