Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 (500) Days of SummerRated ★ 3.0 (500) Days of SummerRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 3.0 MovingRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 3.5 SupermanRated ★ 3.5
- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
 ManokRated ★ 4.0 ManokRated ★ 4.0
 Perfect BlueRated ★ 3.5 Perfect BlueRated ★ 3.5
 The City of ViolenceRated ★ 3.5 The City of ViolenceRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 Bleak NightRated ★ 3.5 Bleak NightRated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 All We Imagine As LightRated ★ 3.0 All We Imagine As LightRated ★ 3.0