Movies
Ratings
213
MasterRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5