Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0