Movies
Ratings
121
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0