Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0