Titles you rated
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5