Series
Ratings
19
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0