Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
W.A.G.s to RichesRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Dubai Bling Season 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.0
Dubai Bling Season 2Rated ★ 4.0
Dubai Bling Season 1Rated ★ 4.5
Bling EmpireRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Next in FashionRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0