Movies
Ratings
138
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 00: A Wakening of the TrailblazerRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
Where the Wild Things AreRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0