Movies
Ratings
354
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Blue LightRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0