Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
JackRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 4.0
Highlander II: The QuickeningRated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Far and AwayRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 2.0