Movies
Ratings
112
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0