Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
AmistadRated ★ 5.0
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0