Movies
Ratings
249
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
HyakuemuRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.0