Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 2.0
The FallRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 2.5
FAQRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The Quiet MigrationRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5