Series
Ratings
19- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 0.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0