Movies
Ratings
15
3 IdiotsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0