Titles you rated
- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
UmayuruRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- 손석희의 질문들Rated ★ 4.0
- 특집 썰전Rated ★ 3.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.5
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5