Movies
Ratings
234- The UglyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.0
HarmoniumRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 3.0
CureRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0