Series
Ratings
45
Game of ThronesRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0