Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5