Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0