Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
OfficeRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
FluRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 5.0