Series
Ratings
33
Mystic TV: SurpriseRated ★ 0.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0- Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
Black CloverRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 0.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0