Movies
Ratings
21
TwentyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0