Movies
Ratings
413
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Run To YouRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5