Titles you rated
SilmidoRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 0.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
My BrotherRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 0.5