Movies
Ratings
90
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
Brick MansionsRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0