Series
Ratings
24
Let's EatRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5